LKS MIRSTAL-LOTNIK MIROSŁAWIEC - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

XIV kolejka – 05.02.2017r. (niedziela)

Bad Boys Hanki – Błyskawica Bronikowo 2:4

Bad Boys: Przygoda (2)

Błyskawica: Grzyb J. (2), Wiącek (2)

Matrix – Grom Giżyno 5:0

(walkower)

Pizzeria Verona -Trampkarze 6:4

Verona: Gwóźdź M. (2), Śmidowicz, Gwóźdź A., Sabik, Matusik

Trampkarze: Sztolin, Duda J., Plewa N., Różycki

Muzykawiarnia – Metaltech 4:2

Muzykawiarnia: Hapke (4)

Metaltech: Muzyka A. (2)

XIII kolejka - 04.02.2017r. (sobota)

Muzykawiarnia - Matrix 9:2

Muzykawiarnia: Trzmiel (3), Grat Ł. (3), Rylski, Kołodziejczyk, Plewa

Matrix: Lewandowski, Gorajewski J.

Pizzeria Verona - Metaltech 6:11

Verona: Matusik (2), Żak (2), Sabik, Śmidowicz

Metaltech: Muzyka A. (6), Muzyka G. (4), Wiśniewski P.

Błyskawica Bronikowo – Grom Giżyno 5:0

(walkower)

Trampkarze – Bad Boys Hanki 2:2

Trampkarze: Duda J., Plewa N.

Bad Boys: Rogiewicz J., Rogiewicz Kr.

XII kolejka – 29.01.2017r. (niedziela)

Pizzeria Verona - Muzykawiarnia 6:13

Verona: Żak (3), Śmidowicz (2), Sabik

Muzykawiarnia: Grat Ł. (3), Bieńko (3), Skrzyński (3), Rylski (2), Trzmiel (2)

Błyskawica Bronikowo - Metaltech 4:4

Błyskawica: Grzyb J. (2), Strugała S., Wiącek

Metaltech: Borowczyk (2), Muzyka G. (2)

Grom Giżyno - Bad Boys Hanki 8:6

Grom: Niemczyk (4), Młynarczyk (2), Nojszewski (2)

Bad Boys: Rogiewicz Kr. (2), Rogiewicz J., Iwanicki, Przygoda, Komor

Matrix - Trampkarze 11:2

Matrix: Gorajewski J. (5), Wesołowski (3), Chromiński, Lewandowski, Gorajewski P.

Trampkarze: Sztolin, Dybaczewski

XI kolejka - 28.01.2017r. (sobota)

Trampkarze – Grom Giżyno 6:10

Trampkarze: Dybaczewski (3), Plewa N. (2), Różycki

Grom: Węgliński (4), Nojszewski (3), Młynarczyk (3)

Muzykawiarnia – Bad Boys Hanki 8:1

Muzykawiarnia: Bieńko (4), Rylski (2), Grat Ł. (2)

Bad Boys: Kujawa

Pizzeria Verona – Błyskawica Bronikowo 3:4

Verona: Śmidowicz, Gola, Matusik

Błyskawica: Kujawa (3), Wiącek

Matrix – Metaltech 7:2

Matrix: Cyc (3), Gorajewski J., Pałka, Lewandowski, Suchojad

Metaltech: Borowczyk, Muzyka G.

X kolejka – 22.01.2017r. (niedziela)

Metaltech - Trampkarze 17:5

Metaltech: Muzyka G. (9), Borowczyk (7), Muzyka A.

Trampkarze: Winiarski, Dybaczewski, Duda, Plewa N., samobójcza

Pizzeria Verona – Grom Giżyno 5:6

Verona: Gwóźdź A. (2), Żak, Matusik, Grudziński

Grom: Niemczyk (5), Młynarczyk

Matrix – Bad Boys Hanki 5:1

Matrix: Lewandowski, Pałka, Chromiński, Suchojad, Grinczelis

Bad Boys: Rogiewicz Kr.

IX kolejka - 21.01.2017r. (sobota)

Muzykawiarnia - Trampkarze 12:0

Muzykawiarnia: Zabost (3), Kołodziejczyk (2), Bieńko (2), Rylski (2), Plewa G. (2), samobójcza

Matrix - Błyskawica Bronikowo 3:0

Matrix: Lewandowski, Chromiński, Suchojad

Pizzeria Verona - Bad Boys Hanki 6:8

Verona: Matusik (3), Gwóźdź A., Sabik, Zak

Bad Boys: Rogiewicz K. (4), Rogiewicz J. (2), Komor, Przygoda

Grom Giżyno - Metaltech 3:9

Grom: Niemczyk, Węgliński, Wierzbiński

Metaltech: Panek (4), Muzyka G. (3), Meller, Muzyka A.

Błyskawica Bronikowo – Muzykawiarnia 1:16

Błyskawica: Strugała Ł.

Muzykawiarnia: Rylski (6), Zabost (3), Trzmiel (2), Bieńko (2), Kołodziejczyk (2), samobójcza

VIII kolejka – 15.01.2017r. (niedziela)

Błyskawica Bronikowo - Trampkarze 10:0

Błyskawica: Grzyb (4), Wiącek (2), Strugała Ł. (2), Kowalewicz, samobójcza

Bad Boys Hanki – Metaltech 5:4

Bad Boys: Rogiewicz K. (2), Iwanicki, Rogiewicz J., Przygoda

Metaltech: Muzyka G., Panek, Muzyka A., Borowczyk

Matrix - Pizzeria Verona 10:1

Matrix: Gorajewski J. (4), Chromiński (3), Pałka (2), Gorajewski P.

Verona: Żak

Muzykawiarnia – Grom Giżyno 11:5

Muzykawiarnia: Bieńko (4), Rylski (3), Trzmiel, Plewa, Skrzyński, Kołodziejczyk

Grom: Młynarczyk (4), Wierzbiński

VII kolejka - 14.01.2017r. (sobota)

Pizzeria Verona -Trampkarze 6:4

Verona: Żak (2), Gwóźdź M., Chachura, Gwóźdź A., Matusik

Trampkarze: Plewa N. (2), Wiśniewski, Haraj

Matrix – Grom Giżyno 6:4

Matrix: Chromiński (2), Pałka (2), Gorajewski J., Grinczelis

Grom: Młynarczyk (2), Nojszewski, Naumiak 

Bad Boys Hanki – Błyskawica Bronikowo 3:3

Bad Boys: Rogiewicz J., Rogiewicz K., Rogiewicz Kr.

Błyskawica: Wiącek (2), Kowalewicz

Muzykawiarnia – Metaltech 2:5

Muzykawiarnia: Trzmiel, Rylski

Metaltech: Borowczyk (3), Muzyka G., Wiśniewski P. 

VI kolejka – 08.01.2017r. (niedziela)

Metaltech - Trampkarze 17:3

Metaltech: Muzyka G. (6), Borowczyk (5), Panek (4), Wiśniewski P. (2)

Trampkarze: Wiśniewski K., Duda J., samobójcza

Pizzeria Verona – Grom Giżyno 5:0

(walkower)

Błyskawica Bronikowo – Muzykawiarnia 3:6

Błyskawica: Grzyb J. (2), Grat S.

Muzykawiarnia: Kołodziejczyk (2), Skrzyński, Trzmiel, Rylski, samobójcza

Matrix – Bad Boys Hanki 3:11

Matrix: Wesołowski S. (2), Gorajewski J.

Bad Boys: Rogiewicz K. (7), Iwanicki P. (2), Rogiewicz J., Komor

V kolejka - 07.01.2017r. (sobota)

Trampkarze – Bad Boys Hanki 1:10

Trampkarze: Plewa N.

Bad Boys: Rogiewicz K. (5), Rogiewicz J. (2), Rogiewicz Kr. (2), Iwanicki P.

Pizzeria Verona - Metaltech 8:12

Verona: Żak (3), Matusik (2),  Gwóźdź A. (2), Śmidowicz

Metaltech: Panek (6), Muzyka G. (2), Głuczkowski, Borowczyk, Muzyka A., samobójcza

Błyskawica Bronikowo – Grom Giżyno 6:4

Błyskawica: Kowalewicz (2), Grzyb J. (2), Puzmujzniak, Wiącek

Grom: Młynarczyk (2), Nojszewski, Nr 18

Muzykawiarnia - Matrix 7:5

Muzykawiarnia: Skrzyński (2), Bieńko (2), Rylski, Trzmiel, Plewa G.

Matrix: Gorajewski J. (2), Chromiński (2), Lewandowski

IV kolejka – 18.12.2016r. (niedziela)

Błyskawica Bronikowo - Metaltech 1:8

Błyskawica: Wiącek

Metaltech: Muzyka G. (3), Duda M. (2), Wiśniewski P. (2), Głuczkowski

Matrix - Trampkarze 6:3

Matrix: Cyc (2), Lewandowski, Suchojad, Chromiński, Gorajewski P.

Trampkarze: Sztolin, Wiśniewski K., Woźniak

Grom Giżyno - Bad Boys Hanki 2:6

Grom: Belkiewicz, Nojszewski

Bad Boys: Rogiewicz Kr.(2), Rogiewicz J.(2), Komor, Rogiewicz K.

Pizzeria Verona - Muzykawiarnia 3:10

Verona: Sabik, Gwóźdź A., Żak

Muzykawiarnia: Zabost (3), Bieńko (3), Kołodziejczyk (2), Rylski, Grat Ł.

III kolejka - 17.12.2016r. (sobota)

Muzykawiarnia - Trampkarze 16:1

Muzykawiarnia: Bieńko (5), Rylski (4), Grat Ł. (4), Kołodziejczyk, Plewa G., Trzmiel

Trampkarze: Wiśniewski K.

Matrix - Błyskawica Bronikowo 3:1

Matrix: Wesołowski, Gorajewski J., Cyc

Błyskawica: Wiącek

Pizzeria Verona - Bad Boys Hanki 6:2

Verona: Sabik (3), Śmidowicz (2), Żak

Bad Boys: Rogiewicz K., Iwanicki P.

Grom Giżyno - Metaltech 1:12

Grom: Niemczyk

Metaltech: Panek (4), Borowczyk (3), Muzyka A. (2), Muzyka G. (2), Wiśniewski P.

II kolejka – 04.12.2016 r. (niedziela)

Błyskawica Bronikowo - Trampkarze 4:4

Błyskawica: J. Grzyb (2), Kuciński W., Strugała Ł.

Trampkarze: Sztolin (2), Wiśniewski K., Dybaczewski P.

Bad Boys Hanki – Metaltech 6:15

Bad Boys: Rogiewicz K. (3), Rogiewicz J. (2), samobojcza

Metaltech: Borowczyk (6), Muzyka G. (4), Panek (4), samobójcza

Matrix - Pizzeria Verona 9:3

Matrix: Chromiński W. (3), Gorajewski J. (2), Suchojad (2), Pałka, Wesołowski

Verona: Matusik, Żak, Gwóźdź A.

Muzykawiarnia – Grom Giżyno 5:3

Muzykawiarnia: Skrzyński, Bieńko, Zabost, Kołodziejczyk, Rylski

Grom: Węgliński, Niemczyk, Młynarczyk

I kolejka - 03.12.2016 r. (sobota)

Trampkarze – Grom Giżyno 5:9

Trampkarze: Sztolin (3), Dybaczewski P., Duda J.

Grom: Niemczyk (7), Wierzbiński, Młynarczyk

Muzykawiarnia – Bad Boys Hanki 7:1

Muzykawiarnia: Zabost (2), Skrzyński (2), Kołodziejczyk, Rylski, Bieńko

Bad Boys: Rogiewicz Kr.

Pizzeria Verona – Błyskawica Bronikowo 2:6

Verona: Cudziło, Śmidowicz

Błyskawica: Wiącek (3), Kowalewicz (3)

Matrix – Metaltech 3:14

Matrix: Gorajewski P., Suchojad, Gorajewski J.

Metaltech: Panek (4), Muzyka G. (3), Duda M. (2), Muzyka A. (2), Borowczyk (2), samobójcza

Ostatnie spotkanie

Mirstal-Lotnik MirosławiecLech Czaplinek
Mirstal-Lotnik Mirosławiec 3:8 Lech Czaplinek
2017-08-19, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra Ustronie MorskieMirstal-Lotnik Mirosławiec
Astra Ustronie Morskie   Mirstal-Lotnik Mirosławiec
2017-08-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec
Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg
Błonie Barwice - Sława Sławno
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz
Korona Człopa - Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie - Mirstal - Lotnik Mirosławiec

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 136
ogółem: 795 521

statystyki szczegółowe