LKS MIRSTAL-LOTNIK MIROSŁAWIEC - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Darłovia Darłowo 1:0 Korona Człopa zobacz ›
2017-08-19 Wieża Postomino 3:3 Błonie Barwice zobacz ›
2017-08-19 Sława Sławno 0:1 Wiekowianka Wiekowo zobacz ›
2017-08-19 Saturn Mielno 2:0 Victoria Sianów zobacz ›
2017-08-19 Orzeł Wałcz 2:1 Astra Ustronie Morskie zobacz ›
2017-08-19 Mirstal-Lotnik Mirosławiec 3:8 Lech Czaplinek relacja ›
2017-08-19 Olimp Złocieniec 1:1 Mechanik Bobolice zobacz ›
2017-08-20 Kotwica II Kołobrzeg 1:1 Pogoń Połczyn Zdrój zobacz ›
2017-08-25 Darłovia Darłowo Wieża Postomino 18:30
2017-08-26 Lech Czaplinek Olimp Złocieniec 13:00
2017-08-26 Victoria Sianów Kotwica II Kołobrzeg 17:00
2017-08-26 Błonie Barwice Sława Sławno 17:00
2017-08-26 Pogoń Połczyn Zdrój Orzeł Wałcz 17:00
2017-08-26 Korona Człopa Mechanik Bobolice 17:00
2017-08-26 Wiekowianka Wiekowo Saturn Mielno 18:00
2017-08-27 Astra Ustronie Morskie Mirstal-Lotnik Mirosławiec 17:00
2017-09-02 Olimp Złocieniec Astra Ustronie Morskie 15:00
2017-09-02 Saturn Mielno Błonie Barwice 17:00
2017-09-02 Sława Sławno Darłovia Darłowo 17:00
2017-09-02 Wieża Postomino Korona Człopa 17:00
2017-09-02 Kotwica II Kołobrzeg Wiekowianka Wiekowo 17:00
2017-09-02 Mechanik Bobolice Lech Czaplinek 17:00
2017-09-02 Orzeł Wałcz Victoria Sianów 17:00
2017-09-02 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Pogoń Połczyn Zdrój 17:00
2017-09-09 Wiekowianka Wiekowo Orzeł Wałcz 13:00
2017-09-09 Korona Człopa Lech Czaplinek 17:00
2017-09-09 Victoria Sianów Mirstal-Lotnik Mirosławiec 17:00
2017-09-09 Błonie Barwice Kotwica II Kołobrzeg 17:00
2017-09-09 Pogoń Połczyn Zdrój Olimp Złocieniec 17:00
2017-09-09 Wieża Postomino Sława Sławno 17:00
2017-09-09 Darłovia Darłowo Saturn Mielno 17:00
2017-09-10 Astra Ustronie Morskie Mechanik Bobolice 14:00
2017-09-16 Mechanik Bobolice Pogoń Połczyn Zdrój 15:00
2017-09-16 Lech Czaplinek Astra Ustronie Morskie 15:00
2017-09-16 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Wiekowianka Wiekowo 15:00
2017-09-16 Olimp Złocieniec Victoria Sianów 15:00
2017-09-16 Orzeł Wałcz Błonie Barwice 17:00
2017-09-16 Sława Sławno Korona Człopa 17:00
2017-09-16 Saturn Mielno Wieża Postomino 17:00
2017-09-17 Kotwica II Kołobrzeg Darłovia Darłowo 11:00
2017-09-23 Sława Sławno Saturn Mielno 16:00
2017-09-23 Pogoń Połczyn Zdrój Lech Czaplinek 16:00
2017-09-23 Darłovia Darłowo Orzeł Wałcz 16:00
2017-09-23 Victoria Sianów Mechanik Bobolice 16:00
2017-09-23 Błonie Barwice Mirstal-Lotnik Mirosławiec 16:00
2017-09-23 Korona Człopa Astra Ustronie Morskie 16:00
2017-09-23 Wieża Postomino Kotwica II Kołobrzeg 16:00
2017-09-23 Wiekowianka Wiekowo Olimp Złocieniec 17:00
2017-09-30 Mechanik Bobolice Wiekowianka Wiekowo 11:00
2017-09-30 Astra Ustronie Morskie Pogoń Połczyn Zdrój 14:00
2017-09-30 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Darłovia Darłowo 14:00
2017-09-30 Olimp Złocieniec Błonie Barwice 14:30
2017-09-30 Saturn Mielno Korona Człopa 16:00
2017-09-30 Orzeł Wałcz Wieża Postomino 16:00
2017-10-01 Kotwica II Kołobrzeg Sława Sławno 11:00
2017-10-01 Lech Czaplinek Victoria Sianów 13:00
2017-10-07 Sława Sławno Orzeł Wałcz 15:00
2017-10-07 Saturn Mielno Kotwica II Kołobrzeg 15:00
2017-10-07 Darłovia Darłowo Olimp Złocieniec 15:00
2017-10-07 Victoria Sianów Astra Ustronie Morskie 15:00
2017-10-07 Błonie Barwice Mechanik Bobolice 15:00
2017-10-07 Korona Człopa Pogoń Połczyn Zdrój 15:00
2017-10-07 Wieża Postomino Mirstal-Lotnik Mirosławiec 15:00
2017-10-07 Wiekowianka Wiekowo Lech Czaplinek 16:00
2017-10-14 Astra Ustronie Morskie Wiekowianka Wiekowo 13:00
2017-10-14 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Sława Sławno 14:00
2017-10-14 Lech Czaplinek Błonie Barwice 14:00
2017-10-14 Olimp Złocieniec Wieża Postomino 14:30
2017-10-14 Pogoń Połczyn Zdrój Victoria Sianów 15:00
2017-10-14 Mechanik Bobolice Darłovia Darłowo 15:00
2017-10-14 Orzeł Wałcz Saturn Mielno 15:00
2017-10-15 Kotwica II Kołobrzeg Korona Człopa 11:00
10  2017-10-21 Wiekowianka Wiekowo Pogoń Połczyn Zdrój 15:00
10  2017-10-21 Sława Sławno Olimp Złocieniec 15:00
10  2017-10-21 Saturn Mielno Mirstal-Lotnik Mirosławiec 15:00
10  2017-10-21 Darłovia Darłowo Lech Czaplinek 15:00
10  2017-10-21 Błonie Barwice Astra Ustronie Morskie 15:00
10  2017-10-21 Korona Człopa Victoria Sianów 15:00
10  2017-10-21 Wieża Postomino Mechanik Bobolice 15:00
10  2017-10-22 Kotwica II Kołobrzeg Orzeł Wałcz 11:00
11  2017-10-28 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Kotwica II Kołobrzeg 12:00
11  2017-10-28 Olimp Złocieniec Saturn Mielno 12:00
11  2017-10-28 Astra Ustronie Morskie Darłovia Darłowo 13:00
11  2017-10-28 Orzeł Wałcz Korona Człopa 14:00
11  2017-10-28 Victoria Sianów Wiekowianka Wiekowo 14:00
11  2017-10-28 Pogoń Połczyn Zdrój Błonie Barwice 14:00
11  2017-10-28 Mechanik Bobolice Sława Sławno 14:00
11  2017-10-29 Lech Czaplinek Wieża Postomino 13:00
12  2017-11-04 Wieża Postomino Astra Ustronie Morskie 14:00
12  2017-11-04 Sława Sławno Lech Czaplinek 14:00
12  2017-11-04 Saturn Mielno Mechanik Bobolice 14:00
12  2017-11-04 Darłovia Darłowo Pogoń Połczyn Zdrój 14:00
12  2017-11-04 Błonie Barwice Victoria Sianów 14:00
12  2017-11-04 Orzeł Wałcz Mirstal-Lotnik Mirosławiec 14:00
12  2017-11-04 Korona Człopa Wiekowianka Wiekowo 14:00
12  2017-11-05 Kotwica II Kołobrzeg Olimp Złocieniec 11:00
13  2017-11-11 Olimp Złocieniec Orzeł Wałcz 12:00
13  2017-11-11 Lech Czaplinek Saturn Mielno 12:00
13  2017-11-11 Astra Ustronie Morskie Sława Sławno 13:00
13  2017-11-11 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Korona Człopa 14:00
13  2017-11-11 Mechanik Bobolice Kotwica II Kołobrzeg 14:00
13  2017-11-11 Wiekowianka Wiekowo Błonie Barwice 14:00
13  2017-11-11 Pogoń Połczyn Zdrój Wieża Postomino 14:00
13  2017-11-11 Victoria Sianów Darłovia Darłowo 14:00
14  2017-11-18 Wieża Postomino Victoria Sianów 14:00
14  2017-11-18 Sława Sławno Pogoń Połczyn Zdrój 14:00
14  2017-11-18 Saturn Mielno Astra Ustronie Morskie 14:00
14  2017-11-18 Darłovia Darłowo Wiekowianka Wiekowo 14:00
14  2017-11-18 Orzeł Wałcz Mechanik Bobolice 14:00
14  2017-11-18 Korona Człopa Błonie Barwice 14:00
14  2017-11-18 Mirstal-Lotnik Mirosławiec Olimp Złocieniec 14:00
14  2017-11-19 Kotwica II Kołobrzeg Lech Czaplinek 11:00
15  2017-11-25 Olimp Złocieniec Korona Człopa 12:00
15  2017-11-25 Astra Ustronie Morskie Kotwica II Kołobrzeg 12:00
15  2017-11-25 Victoria Sianów Sława Sławno 13:00
15  2017-11-25 Błonie Barwice Darłovia Darłowo 13:00
15  2017-11-25 Wiekowianka Wiekowo Wieża Postomino 13:00
15  2017-11-25 Pogoń Połczyn Zdrój Saturn Mielno 13:00
15  2017-11-25 Mechanik Bobolice Mirstal-Lotnik Mirosławiec 13:00
15  2017-11-26 Lech Czaplinek Orzeł Wałcz 13:00

Ostatnie spotkanie

Mirstal-Lotnik MirosławiecLech Czaplinek
Mirstal-Lotnik Mirosławiec 3:8 Lech Czaplinek
2017-08-19, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra Ustronie MorskieMirstal-Lotnik Mirosławiec
Astra Ustronie Morskie   Mirstal-Lotnik Mirosławiec
2017-08-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec
Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg
Błonie Barwice - Sława Sławno
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz
Korona Człopa - Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie - Mirstal - Lotnik Mirosławiec

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 136
ogółem: 795 555

statystyki szczegółowe