LKS MIRSTAL-LOTNIK MIROSŁAWIEC - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

XVI kolejka - 26.02.2012r. (niedziela)

Matrix - Bad Boys Hanki 9:4

Matrix: Halamus (3), Cyc, Gorajewski (po 2), Suchojad, Pałka

Bad Boys: Przygoda (2), Iwanicki, Rogiewicz

Hawana - Metaltech 8:6

Hawana: Muzyka G. (4), Biernat (2), Hapke, Głuczkowski

Metaltech: Januszanis M., Jasiulewicz (po 2), Dzalok, Suchojad J.

MKS Plantatory - Błyskawica Bronikowo 4:3

MKS: Mojski, Rylski (po 2)

Błyskawica: Puzmujzniak (2), Furman

Green Team Łowicz - Urkowie 18:0

Green Team: Bieńko, Sulik (po 5), Laskowski, Rogowski, Wiśniewski (po 2), Szczepaniak, Lewandowski

Pizza Bar „Mario” - Bad Boys Hanki 5:3

Mario: Ziarnek (2), Heppner, Literski A., Stańczyk M.

Bad Boys: Iwanicki (2), Przygoda

Hawana - Matrix 6:6

Hawana: Muzyka G. (3), Jaworski, Muzyka A., Hapke

Matrix: Suchojad, Pałka (po 2), Cyc, Grinczelis

XV kolejka – 25.02.2012r. (sobota)

Hawana - Błyskawica Bronikowo 7:3

Hawana: Muzyka G. (5), Hapke, sam

Błyskawica: Furman (2), Strugała Ł.

Green Team Łowicz - Metaltech 2:13

Green Team: Rogowski, ?

Metaltech: Nowak, Januszanis (po 5), Dzalok (3)

Bad Boys Hanki - MKS Plantatory 5:0

Bad Boys: Grudziński (2), Przygoda (2), Wasylków,

Pizza Bar „Mario”- Matrix 3:6

Mario: Heppner, Literski K., Ziarnek

Matrix: Wesolowski (2), Pałka, Cyc, Gorajewski, Grinczelis

Urkowie - Błyskawica Bronikowo 4:8

Urkowie: ?

Błyskawica: Strugała S., Puzmujzniak, Kuciński A.(po 2), Kuciński W., Furman

XIV kolejka - 19.02.2012r. (niedziela)

Pizza Bar „Mario”- Metaltech 6:3

Maro: Literski A. (2), Heppner, Stańczyk, Skonieczka, Literski K.

Metaltech: Januszanis M. (2), sam.

Matrix - Green Team Łowicz 14:2

Matrix: Gorajewski (7), Pałka, Stefaniak (po 3), Cyc

Green Team: Sulik, Wiśniewski

Hawana - Urkowie 10:5

Hawana: Muzyka G. (8), Jaworski, Biernat

Urkowie: ?

Bad Boys Hanki - Błyskawica Bronikowo 4:2

Bad Boys: Grudziński (2), Iwanicki, sam.

Błyskawica: Grzyb (2)

XIII kolejka – 18.02.2012r. (sobota)

Bad Boys Hanki - Metaltech 4:6

Bad Boys: Przygoda (2), Iwanicki, Komor

Metaltech: Nowak (2), Jasiulewicz, Dzalok, Warsiewicz, Januszanis M.

Urkowie - MKS Plantatory 2:5

Urkowie: ?

MKS: Malinowski, Kosiba, Budzianowski, Rylski, ?

Green Team Łowicz - Błyskawica Bronikowo 2:7

Green Team: Wiśniewski, Sulik

Błyskawica: Grzyb (4), Szustak, Kowalewicz, Furman

Pizza Bar „Mario”- Hawana 3:3

Mario: Heppner, Stańczyk M., Literski A.

Hawana: Muzyka G. (3)

Matrix - Metaltech 5:2

Matrix: Pałka (2), Cyc, Stefaniak, Lewandowski

Metaltech: Jasiulewicz, Nowak

Green Team Łowicz - MKS Plantatory 1:5

Green Team: Wiśniewski

MKS: Malinowski (2), Rylski, Budzianowski, ?

XII kolejka - 05.02.2012r. (niedziela)

MKS Plantatory - Hawana 4:21

MKS: Kosiba, Malinowski, Rylski, Wasiak

Hawana: Muzyka g. (13), Jaworski, Biernat (po 3), Grat Ł., Hapke

Metaltech - Urkowie 4:2

Metaltech: Januszanis M., Nowak (po 2)

Urkowie: ?

Green Team Łowicz - Bad Boys Hanki 3:5

Green Team: Sulik (2), Bieńko

Bad Boys: Grudziński, Iwanicki (po 2), Przygoda

Matrix - MKS Plantatory 9:1

Matrix: Lewandowski (4), Cyc, Pałka (po 2), Wesołowski

MKS: Biegański P.

XI kolejka – 04.02.2011r. (sobota)

Pizza Bar „Mario” - Urkowie 4:1

Mario: Watracz, Stańczyk M. (po 2)

Urkowie; ?

Matrix - Błyskawica Bronikowo 11:1

Matrix: Lewandowski W. (5), Gorajewski (2), Suchojad, Halamus, Cyc, Wesołowski

Błyskawica: Strugała Ł.

Green Team Łowicz - Hawana 5:19

Green Team: Wiśniewski (3) Bieńko (2)

Hawana: Muzyka G. (8), Jaworski (5), Grat Ł. (3), Biernat (2), Głuczkowski

Metaltech - MKS Plantatory 11:3

Metaltech: Januszanis M. (5), Nowak (3), Grat K. (2), Nawrocki

MKS: Malinowski (2), Budzianowski

Urkowie - Bad Boys Hanki 6:10

Urkowie: ?

Bad Boys: Iwanicki (3), Grudziński, Przygoda, Rogiewicz (po 2), Komor

Pizza Bar „Mario” - Błyskawica Bronikowo 10:0

Mario: Stańczyk M., Literski A., Skonieczka (po 2), Heppner, Watracz, Wroński, sam

X kolejka - 29.01.2012r. (niedziela)                                        

Pizza Bar „Mario” – MKS Plantatory 11:1

Mario: Pietrus (5), Literski A. (3), Heppner, Skonieczka, Literski K.

MKS: Budzianowski

Błyskawica Bronikowo - Metaltech 3:9

Błyskawica: Kuciński A. (2), Strugała s.

Metaltech: Januszanis M. (4), Ciołkowski (2), Nowak, Nawrocki, ?

Hawana - Bad Boys Hanki 8:5

Hawana: Jaworski, Chromiński J. (po 3), Biernat, Muzyka G.

Bad Boys: Przygoda (3), Grudziński, Rogiewicz

Matrix - Urkowie 11:3

Matrix: Pałka, Halamus (po 3), Cyc, Lewandowski (po 2), Gorajewski

Urkowie: Lisewski (2), sam.

Green Team Łowicz - Pizza Bar „Mario” 3:7

Green Team: Lewandowski J., Sulik, Bieńko

Mario: Pietrus T., Skonieczka (po 2), Stańczyk M., Wroński, Literski K.

IX kolejka - 28.01.2012r. (sobota)

Matrix - Metaltech 7:2

Matrix: Lewandowski W. (5), Wesołowski (2)

Metaltech: Januszanis M., Nowak

Bad Boys Hanki - Urkowie 12:4

Bad Boys: Przygoda, Rogiewicz (po 3), Grudziński (2), Iwanicki, Komor, nr 9, sam

Urkowie: Zarzycki (3), Fedyniak

Green Team Łowicz - Pizza Bar „Mario” 5:11

Green Team: Sulik, Bieńko (po 2), Wiśniewski

Mario: Pietrus T., Stańczyk M. (po 3), Skonieczka, Literski A. (po 2), Wroński

MKS Plantatory - Hawana 1:11

MKS: Wasiak

Hawana: Jaworski (4), Chromiński J., Ziemba (po 2), Muzyka A., Biernat, Kuśmirek K.

Pauza: Błyskawica Bronikowo

VIII kolejka – 22.01.2012r. (niedziela)

Green Team Łowicz - MKS Plantatory 7:8

Green Team: Sulik (3), Januszewski (2), Bieńko, Wiśniewski

MKS: Malinowski, Rylski (po 3), Budzianowski, Zabawa

Bad Boys Hanki - Pizza Bar „Mario” 2:7

Bad Boys: Przygoda (2)

Mario: Literski A. (3), Stańczyk M., Pietrus T. (po 2)

Błyskawica Bronikowo - Urkowie 11:5

Błyskawica: Łuczak P. (4), Puzmujzniak T. (3), Strugała Ł., Szustak, Furman, Kęsik

Urkowie: Zarzycki (3), Fedyniak, Michalski K.

Matrix - Hawana 7:2

Matrix: Lewandowski, Cyc, Wesołowski (po 2), Halamus

Hawana: Grat Ł., sam

Metaltech - Green Team Łowicz 12:5

Metaltech: Januszanis M. (4), Ciołkowski, Nawrocki (po 3), Nowak (2)

Green Team: Sulik, Wiśniewski (po 2), Januszewski

VII kolejka - 21.01.2012r. (sobota)

MKS Plantatory - Błyskawica Bronikowo 4:7

MKS: Rylski (2), Malinowski, Górski R.

Błyskawica: Grzyb (2), Wiącek, Kuciński, Strugała Ł., Szustak, Strugała S.

Matrix - Bad Boys Hanki 6:3

Matrix: Suchojad, Lewandowski (po 2), Halamus, Cyc

Bad Boys: Obara, Iwanicki, Wasylków

Green Team Łowicz - Urkowie 5:7

Green Team: Bieńko (2), Woźniak, Sulik, Wiśniewski

Urkowie: Zarzycki, Lisewski, Fedyniak (po 2), Michalski K.

Hawana - Metaltech 4:1

Hawana: Muzyka A., Muzyka G., Grat Ł., Kuśmirek

Metaltech: Dzalok

Pauza: Pizza Bar „Mario”

VI kolejka – 15.01.2012r. (niedziela)

Bad Boys Hanki - MKS Plantatory 5:3

Bad Boys: Grudziński (2), Przygoda, Grat S., Rogiewicz

MKS: Rylski (2), Budzianowski

Green Team Łowicz - Metaltech - zostanie rozegrany w niedziele 22.01 o godz. 14:20

Hawana - Błyskawica Bronikowo 6:1

Hawana: Biernat (3), Muzyka G. (2), Jaworski

Błyskawica: Puzmujzniak T.

Pizza Bar „Mario”- Matrix 3:7

Mario: Stańczyk M. (2), Literski A.

Matrix: Halamus (3), Suchojad P. (2), Stefaniak, Lewandowski

Pauza: Urkowie

V kolejka - 14.01.2012r. (sobota)

Pizza Bar „Mario”- Metaltech 3:0

Mario: Wroński, Heppner, Literski A.

Hawana- Urkowie -  3:0 walkower

Bad Boys Hanki - Błyskawica Bronikowo 9:4

Bad Boys: Grudziński (4), Rogiewicz (2), Strejk, Iwanicki, Komor

Błyskawica: Strugała Ł., Kowalewicz, Puzmujzniak T., Kuciński W.

Matrix - Green Team Łowicz 13:1

Matrix: Cyc (3), Lewandowski, Halamus, Wesołowski (po 2), Stefaniak, Suchojad P., Gorajewski

Green: Wiśnewski

Pauza: MKS Plantatory

IV kolejka – 8.01.2012r. (niedziela)

Urkowie - MKS Plantatory 6:7

Urkowie: Kempka M (3), Puzmujzniak H., Michalski P., Fedyniak

MKS: Rylski, Budzianowski, Malinowski (po 2), sam

Bad Boys Hanki - Metaltech 4:9

Bad Boys: Grudziński (3), Obara

Metaltech: Dzalok K (3), Januszanis M. (2), Ciołkowski, Nawrocki, Nowak, nr 11

Green Team Łowicz - Błyskawica Bronikowo 7:1

Green Team: Sulik, Lewandowski K, Bieńko (po 2), Wiśniewski

Błyskawica: Łuczak

Pizza Bar „Mario”- Hawana 5:4

Mario: Heppner (3), Literski A. (2)

Hawana: Biernat, Jaworski, Muzyka G., Grat Ł.

Pauza: Matrix

III kolejka - 7.01.2012r. (sobota)

Green Team Łowicz - Bad Boys Hanki 7:9

Green Team: Sulik, Bieńko (po 2), Rogowski, Wiśniewski, Lewandowski K.

Bad Boys: Grudziński (6), Przygoda, Iwanicki, Obara

Metaltech - Urkowie 5:2

Metaltech: Nowak (2), Januszanis M., Ciołkowski, Gach

Urkowie: Kempka M, Fedyniak

Matrix - MKS Plantatory 10:2

Matrix: Halamus, Gorajewski, Stefaniak (po 2), Cyc, Wesołowski, Pałka, sam.

MKS: Kosiba, Rylski

Pizza Bar „Mario” - Błyskawica Bronikowo 5:2

Mario: Laskowski, Wroński, Stańczyk, Skonieczka, sam

Błyskawica: Puzmujzniak T, Szustak

Pauza: Hawana

II kolejka – 18.12.2011r. (niedziela)

Green Team Łowicz - Hawana 2:14

Green Team: Rogowski, Bieńko

Hawana: Muzyka G. (9), Muzyka A. (3), Hapke, Koniarz

Matrix - Błyskawica Bronikowo 7:0

Matrix: Lewandowski (4), Pałka (2), Gorajewski

Pizza Bar „Mario” - Urkowie 4:2

Mario: Heppner (2), Ziarnek P., Stańczyk M.

Urkowie; Fedyniak, Michalski P.

Metaltech - MKS Plantatory 14:4

Metaltech: Januszanis M. (7), Dzalok K., nr 4, Warsiewicz (po 2), Jasiulewicz

MKS: Wasiak (2), Kosiba, Budzianowski

Pauza: Bad Boys Hanki

 

I kolejka - 17.12.2011r. (sobota)                                        

Pizza Bar „Mario” – MKS Plantatory 12:0

Mario: Stańczyk M (3), Watracz, Ziarnek S., Skonieczka, Heppner (po 2), Ziarnek P.

Błyskawica Bronikowo - Metaltech 11:3

Błyskawica: Puzmujzniak T (4), Grzyb (3), Łuczak P. (2), Kuciński A., Strugała Ł.

Metaltech: Nowak, Januszanis M., Ciołkowski

Hawana - Bad Boys Hanki 4:1

Hawana: Muzyka G (2), Ziemba, Biernat

Bad Boys: Rogiewicz

Matrix - Urkowie 13:1

Matrix: Lewandowski (6), Cyc (4), Wesołowski (2), Grinczelis

Urkowie: K. Lisewski

Pauza: Green Team Łowicz

Ostatnie spotkanie

Saturn MielnoMirstal-Lotnik Mirosławiec
Saturn Mielno 6:3 Mirstal-Lotnik Mirosławiec
2017-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Mirstal-Lotnik MirosławiecKotwica II Kołobrzeg
Mirstal-Lotnik Mirosławiec   Kotwica II Kołobrzeg
2017-10-28, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Mirstal - Lotnik Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo
Orzeł Wałcz - Korona Człopa
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
Mechanik Bobolice - Sława Sławno
Lech Czaplinek - Wieża Postomino

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 135
ogółem: 806 778

statystyki szczegółowe