LKS MIRSTAL-LOTNIK MIROSŁAWIEC - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Terminarz i wyniki

I TYDZIEŃ

1. AMT - Metaltech (3 lipca, wtorek o godz 18:00) Wynik 3:11

2. Matrix - Oldboje (4 lipca, środa o godz 18:00) Wynik 12:2

3. AMT - Gladiatorzy (6 lipca, piątek o godz 18:00) Wynik 13:8

II TYDZIEŃ

1. Oldboje - Metaltech (10 lipca, wtorek o godz 18:00) Wynik 1:8

2. Matrix - AMT (11 lipca, środa o godz 18:00) Wynik 3:5

3. Metaltech - Gladiatorzy (12 lipca, czwartek o godz 18:00) Wynik 8:4

III TYDZIEŃ

1. Oldboje - AMT (17 lipca, wtorek o godz 18:00) Wynik 1:9

2. Matrix - Gladiatorzy (18 lipca, środa o godz 18:00) Wynik 7:4

3. Oldboje - Gladiatorzy (19 lipca, czwartek o godz 17:30) Wynik 7:13

IV TYDZIEŃ

1. AMT - Metaltech (24 lipca, wtorek o godz 17:30) Wynik 4:11

2. Matrix - Oldboje (25 lipca, środa o godz 17:30) Wynik 5:2

V TYDZIEŃ

1. AMT - Gladiatorzy (30 lipca, poniedziałek o godz 18:00) Wynik 11:3

2. Oldboje - Metaltech (31 lipca, wtorek o godz 17:30) Wynik 6:9

3. Matrix - AMT (1 sierpnia środa o godz 17:30) Wynik 2:8

4. Metaltech - Gladiatorzy (2 sierpnia, czwartek o godz 17:30) Wynik 10:12

VI TYDZIEŃ

1. Oldboje - AMT (7 sierpnia, wtorek o godz 17:30) Wynik 7:9

2. Metaltech - Matrix (7 sierpnia, wtorek o godz 18:30) Wynik 1:3

3. Matrix - Metaltech (8 sierpnia, środa o godz 17:30) Wynik 1:7

4. Oldboje - Gladiatorzy (9 sierpnia, czwartek o godz 17:30) Wynik 3:11

VII TYDZIEŃ

1. Matrix - Gladiatorzy (14 sierpnia, wtorek o godz 17:30) Wynik 6:11

Mecz 2 x 30 minut, 7 zawodników na boisku (bramkarz i 6 zawodników w polu)

Ostatnie spotkanie

Saturn MielnoMirstal-Lotnik Mirosławiec
Saturn Mielno 6:3 Mirstal-Lotnik Mirosławiec
2017-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Mirstal-Lotnik MirosławiecKotwica II Kołobrzeg
Mirstal-Lotnik Mirosławiec   Kotwica II Kołobrzeg
2017-10-28, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Mirstal - Lotnik Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo
Orzeł Wałcz - Korona Człopa
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice
Mechanik Bobolice - Sława Sławno
Lech Czaplinek - Wieża Postomino

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 135
ogółem: 806 745

statystyki szczegółowe