Strona klubowa

Aktualności

Wygrana w doliczonym czasie gry

• autor: mirstal_admin, 2014-11-02 16:37

Mirstal - Spójnia 1:0. Zwycięska bramka meczu padła dopiero w 92 minucie. Do tego momentu ani jednej ani drugiej drużynie nie udawało się znaleźć drogi do siatki. Z naszej strony tych sytuacji było trochę więcej, dlatego remis mógł być małym niedosytem. Choćby dlatego, że około 80 minuty nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Jednak mimo kolejnych niepowodzeń zawsze warto grać do końca. Bramka po rzucie rożnym w doliczonym czasie jest tego najlepszym przykładem. Zwycięstwo to efekt zaangażowania całej drużyny, w której największe pochwały należą się naszej młodzieży. W bramce po raz kolejny pewnie bronił Patryk Wiśniewski a w obronie walczyli jak starzy wyjadacze Darek Kołodziejczyk i Marcin Zabost. Nie ujmując wkładu w końcowy wynik żadnemu z zawodników, jak się ogląda tak dobrze grającym nastolatków to ręce same składają się do oklasków. Cieszy ponadto, że był to nasz czwarty mecz bez porażki a drugi bez straconej bramki. W ostatnim dwóch meczach trzeba postarać się o dwa zwycięstwa i runda, mimo kilku głupich porażek, nie będzie aż tak nieudana. Zostały dwa tygodnie treningów. Postarajmy się o frekwencje i zakończmy jesień z sześcioma dodatkowymi punktami do tego co już teraz mamy. Taki cel na te dwa mecze wszyscy musimy sobie założyć. Pełna pula, żadne inne rozwiązanie nikogo nie może interesować.