12:0, ale to i tak najmniejszy wymiar kary :)

• autor: mirstal_admin, 2015-03-28 18:56

Po ponad dwumiesięcznych przygotowaniach pierwszy mecz rundy wiosennej i od razu taki wynik! W składzie kilka nowych starych twarzy. Bramkarz - wypożyczony na pół roku z Drzewiarza Świerczyna Łukasz Kaftan. Zgłoszeni po pewnym czasie przerwy w grze w Mirstalu obrońca Krystian Januszkiewicz i pomocnik Dawid Bieńko. Wreszcie transferowany definitywnie z Lecha Czaplinek Paweł Borowczyk, który jak już powrócił do Mirosławca to w wielkim stylu. Pierwszy mecz i od razu Jego 5 bramek, Co by było gdyby jeszcze strzelił karnego, wykorzystał swoje inne dobre okazje?! Mówiąc krótko - powrót marzenie. Poza Pawłem bramki strzelali jeszcze Grzegorz Muzyka, Maciej Mazur, Tomasz Pietrus (wszyscy po rzutach karnych), dwukrotnie Artur Muzyka i Wojciech Hapke. Razem dało to 12 bramek, do których doliczając jeszcze kilka dobrych, a nawet bardzo dobrych okazji, spokojnie mogłoby być 20! Wynik Inauguracyjnego meczu fenomenalny. Wzmocnienia trafione. Kadra zespołu szeroka i wydaje się dobrze przygotowana do całej rundy. Jednak jak będzie w rzeczywistości okaże się dopiero w kolejnych meczach. Nie ujmując drużynie z Wierzchowa, nie był to zespół, po meczu z którym, można prognozować co będziemy grać z lepszymi drużynami. W ataku wygląda to dobrze, choć skuteczność na pewno mogłaby być lepsza. O obronie nie można powiedzieć za dużo, bo ta w meczu z Kolejarzem za dużo pracy nie miała. Pozostaje dalej solidnie trenować i być skoncentrowanym podczas każdego następnego meczu. Co z tego będzie zobaczymy już w Szczecinku.