LKS MIRSTAL-LOTNIK MIROSŁAWIEC - strona nieoficjalna

Koniec sezonu 2017/2018

• autor: mirstal_admin, 2018-06-17 13:20

Za nami sezon 2017/2018

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie zagramy w niższej lidze. Prawdopodobnie, po reorganizacji, będzie to Klasa A. W piątek 22 czerwca spotkanie organizacyjne klubów KOZPN w tej sprawie.

W naszym klubie dojdzie do zamiany trenerów. Wojciech Chromiński w nowych rozgrywkach będzie trenerem juniorów młodszych, a Michał Duda zostanie trenerem seniorów. Kadra seniorów zostanie odmłodzona i zmieniona. Nie wszystkich zawodników z obecnego zespołu zobaczymy jesienią na boisku. Powinni się za to pojawić nowi zawodnicy. Zarówno z obecnej kadry juniorów, jak i inni bardziej doświadczeni. Pierwsze zajęcia, sparingi po 10 lipca. Wtedy wszyscy będziemy wiedzieć więcej jak to będzie wyglądać po zmianach.

Póki co przerwa w treningach, ale w TV Mundial. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania podczas meczów Polaków w Ośrodku Kultury w Mirosławcu. Więcej informacji na facebooku.

Dziękujemy zawodnikom sekcji Orlików, Juniorów, Seniorów i Oldbojów za udział w treningach i meczach sezonu 2017/2018. Podziękowania kierujemy także do wszystkich osób wspierających klub w trakcie całych rozgrywek.

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Mirstal-Lotnik Mirosławiec   Grom Szwecja
2018-08-18, 17:00:00